






-29 %







Lenovo USB-C Slim Travel Dock
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 4X11N40212
- Greutate: 0.19kg
- Dimensiuni: 18.00cm x 9.50cm x 3.00cm
299,71 Lei
420,17 Lei
Fără TVA: 247,70 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Built-in fan | No |
| Card reader integrated | Yes |
| Certification | CB, FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, BSMI, Ukraine, EAC, KC |
| Colour name | Eclipse black |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), SD |
| Connectivity technology | Wired |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 5.5 mm |
| DisplayPort | Nu |
| Ethernet LAN | No |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI | Da |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 0 |
| Height | 108 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Interfata: | USB Type-C |
| Jack 3.5mm | Nu |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum digital resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Microphone in | No |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Package depth | 92 mm |
| Package height | 28 mm |
| Package weight | 191 g |
| Package width | 180 mm |
| Plug and Play | Yes |
| Power connector | USB Type-C |
| Power consumption (max) | 65 W |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| RJ-45 | Nu |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Weight | 108 g |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |













